27 Mart 2012 Salı

Denedim, Sevdim, Tavsiye Ediyorum

Son zamanlarda denediğim ve memnun kaldığım bir kaç ürünü sizlerlede paylaşmadan olmazdı.

Öncelikle Benefit, They're Real mascara. Benefit markası, ürünleri sunuş şekilleri, ürünlerin ambalajları ve isimleri ile uzun zamandır bir ilgi konusudur benim için. Bir yerden denemeye başlamak gerek diye düşünüyordum ki, çok fazla olumlu yorum duyduğum için They're Real mascara ile ilk Benefit tecrübemi yaşadım. Fırçası sebebiyle mi, mascaranın yapısı sebebiyle mi bilmiyorum ama kirpikleri çok güzel ayırıyor, dolduruyor ve kıvırıyor. Zaten çok kısa değildir kirpiklerim ama bu mascara ile daha kıvrık ve dolgun durduğu için bakışlar ayrı bir güzelleşti diyebilirim. Gözün şeklini ortaya çıkarıyor yani. Tam fırçanın ucundaki minicik kıllar ile, göz pınarınıza yakın kirpiklerinizi de mascaralamanız mümkün. Fakat temizlerken kesinlikle göz makyajı temizleyici kullanmanız gerekiyor. Tek silişte temizlenen bir mascara değil.


MAC Fluidline; Cook MAC koleksiyonundan olan bu jel eyeliner ile tanıştıktan sonra kesinlikle kalem kullanma ihtiyacı hissetmiyorum. Ben içinde minicik parıltıları olan füme rengini tercih ettim. MAC'te ki adı Midnight Snack. Değişiklik olsun ve daha yumuşak bir görünüm olsun diye ben bu rengi tercih etmiştim ama siyahınıda en kısa zamanda edineceğim kesinlikle.

Ve bir şampuan önerisi, Elidor Keratinology Yeniden Yapılandırma serisi. Saçlarım ince telli, boyalı. Bu sebeplede çabuk yıpranıyor ve normalde yumuşacık olan saçlarım boya sebebiyle daha sert. Bu seriden sadece şampuan, saç kremini ve yoğun bakım maskesini kullandım. Saçlarım daha yumuşak, artık daha kolay taranıyor ve saçımdaki kırıkların görünümünü düzeltti diyebilirim. Tabiki saçımın ucundaki kırıklar yok olmadı, onların tek çözümü saçı kestirmek ama saçım daha bakımlı durduğu için kırıklarda görünmüyor. Bizzat arkadaşlarımın görüşüdür, belirtmek isterim. En kısa zamanda gece bakım serumunu ve ısı koruma spreyinide denemek istiyorum. Tek olumsuz yanı şampuan ve saç kreminin boyutunun küçük olması bence.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder